Hakkımızda

Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız…..

+ 25 Yıl

Sağlık Sektöründe 25 Yılı Aşan Uzun ve Güçlü Tecrübe

Mühendislik ve Medikal Altyapı

Mühendislik ve Tıp Uygulamaları Konusunda Uzman Kadro

Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Müşteri İlişkileri ve Müşteri Memnuniyeti Öncelikli Anlayış

Hikayemiz

Novelsis Teknoloji Çözümleri mühendislik ve tıp alanlarında uzmanlaşmış profesyonel bir kadro tarafından İzmir’de kurulmuştur. Temel iş alanlarımız; Sağlık Teknolojileri ve Endüstriyel Otomasyondur.
Ekibimizin çekirdek kadrosu; 
– Tıbbi Görüntüleme ve, 
– Endüstriyel Otomasyon alanında uzmanlaşmış mühendisler,
– Tıp Uzmanlarından oluşmaktadır.

Kurucu kadromuzda yer alan mühendisler, Novelsis Teknoloji Çözümlerini kurmadan önce 25 yıla yakın bir süreyle dünyanın en büyük Medikal Cihaz üreticisi firmaların Satış&Pazarlama ve Servis organizasyonlarında görev almışlardır. Bu süre boyunca, büyük-ölçekli ve Teknoloji-Tabanlı bir çok önemli Sağlık Çözümleri projelerini gerçekleştirimesinde aktif rol üstlenmişlerdir.  

“Enterprise” ölçekli ilk PACS&RIS proje satışı ve kurulumu, ilk ilk Nükleer Tıp Enformasyon Sistemi satışı ve kurulumu, ilk Time of Flight (TOF) PET-CT sistemi satışı ve Ege Bölgesi’nde ilk özel sektör 3.0T MRI görüntüleme sistemi satışı ve kurulumu ekibimizde yer alan mühendislerin gerçekleştirildiği önemli projelerden başlıcalarıdır. 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve çözümler aşağıdaki iki kategoride sınıflanabilir :

a. Danışmanlık Hizmetleri,

b. Yenilikçi Çözüm/Ürünler

Ne Yapıyoruz ?

I. YENİLİKÇİ SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ

Dijital Patoloji

Patoloji Laboratuvarınızın "dijital" hale dönüştürülmesi : Dijital Patoloji Çözümlerimiz kapsamsında müşterilerimize; Dijital Lam Tarayıcı Cihazlarının yanısıra, Lazer Barkod Yazıcılar, İş-İstasyonları ve Patoloji Bilgi Sistem Çözümleri sağlamaktayız.

Sağlık Bilişim Çözümleri


Hastanenizdeki spesifik departmanlar veya fonksiyonlar için özel geliştirilmiş İş-Akışı ve Görüntü Yönetim Yazılımları sağlamaktayız.

Perde
&
Separasyon Sistemleri

Hastane ve Sağlık Merkezinizin her alanında kullanabileceğiniz mobil, fonksiyonel, şık ve dayanaklı Perde Sistemlerimiz aynı zamanda anti-bakteriyel özelliktedir.

Dezenfeksiyon
&
Hijyen Çözümleri

Sağlık Kuruluşunuz ve İşyerinizde kullanabileceğiniz, yüksek teknoloji ürünü dezenfeksiyon ve hijyen çözümleri.

II. DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yeni Hastane Proje Yönetimi

Yeni Hastane yatırımı projelerinde, A'dan Z'ye, diğer bir deyişler konsept belirleme aşamasından proje teslimini kadar olan tüm süreçte müşterilerimize destek sağlamaktayız.

Medikal Ekipman Tedarik/Planlama Danışmanlığı


Yeni cihaz tedrik edecek müşterilerimiz için tüm "Tedarik Sürecini" yönetiyoruz. Böylelikle, müşterilerimizin ihtiyacı olan doğru ekipmanı en iyi fiyat, en doğru konfigürasyon ve en kısa zamanda tedarik etmelerini sağlaıyoruz.

Sözleşme Yönetimi

Yürürlükte olan "Ekipman Tedarik" ve "Bakım-Onarım" sözleşmelerinin yönetimini gerçekleştiriyoruz. İlaveten, yeni yapılacak cihaz tedariklerine ilişkin "Sözleşmeleri" hazırlıyor, firmaların sözleşme yükümlülüklerini yerine getirdiklerinin kontrolü ve iş yapma performanslarının raporlanmasını sağlıyoruz.

Kurulu Cihaz Parkı Yönetimi

Müşterilerimizin "Kurulu Cihaz Parkının" takip ve yönetimini yapıyoruz. Cihazların kullanım durumlarını analiz ediyor ve tespitlerimiz doğrultusunda cihazların daha etkin ve verimli kullanımına yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz. Bu doğrultuda, "Bakım-Onarım" sözleşmelerinizin düzenlenmesini sağlıyoruz.