Novelsis Teknoloji Çözümleri

DİJİTAL PATOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Verin Slayt'larınızı Biz Tarayalım !

Dijital Slayt Tarayıcınız mı yok !

Sorun değil, slayt’larınızı yerinizden alıyor, tercihleriniz doğrultusunda yüksek çözünürlüklü Dijital Slayt Tarayıcılarımızda dijital hale dönüştürüyor ve slayt görüntülerinizi kullanımınıza sunuyoruz. 

Üstelik, isterseniz bu hizmeti sizin kendi laboratuvarınızda da sağlıyoruz. 

Slayt tarama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizi arayınız.

Slaytlarınızı Kolayca ve Akıllıca Tarayın

Dijital Slayt Tarayıcılar, normal şartlarda mikroskop altında incelemek durumunda olduğunuz lamları, hızlı ve yüksek çözünürlüklü olarak tarayarak dijital ortama aktaran cihazlardır. 

Firmamız,  bu alanda dünya genelinde 1500 adetten fazla cihaz kurulumu bulunanan Çin’in en büyük Dijital Patoloji firması olan KFBIO’nun  Türkiye Tek Yetkili Distribütörlüğü’nü yürütmektedir.

Farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanmış olan farklı kapasite ve fonksiyonelliğe sahip Dijital Slayt Tarayıcılarımız hakkında daha kapsamlı bilgilere aşağıdaki link’ten ulaşabilirsiniz. 

Dijital Slayt Görüntüleriniz Artık Bir "tık" Uzağınızda

Dijital slayt görüntülerinin yüksek veri hacmine sahip olmaları sebebiyle saklanması, dağıtımı ve izlenmek üzere erişimi güç, ancak bir o kadar da önem arz eden bir husustur. Çünkü, başarılı bir şekilde taradığınız slaytlarınızın dijital görüntülerinin dağıtımı ve erişimini etkin olarak gerçekleştiremediğiniz sürece sistemden beklenen faydayı sağlayamazsınız.  

KFBIO firması tarafından geliştirilmiş olan “Görüntü Saklama/Dağıtım/İzleme” yazılımlarını ürün portföyümüzde bulabilirsiniz. Sözkonusu yazılımlar sayesinde internet ve yerel ağ (network) bağlantınızın olduğu her yerden istediğiniz zaman görüntülere erişim imkanınız bulunmaktadır.   

Hızlı ve Akıllı Bir Yardımcı İstemez misiniz ?

Patolojide slayt görüntülerinin yüksek çözünürlüklü olarak dijital ortama aktarılması verinin saklanması ve dağıtımında sağladığı faydalara ek olarak teşhis ve tanıda bilgisayar desteğinden faydalanılmasına imkan tanımaktadır.

Cervical Kanser, tüberküloz, tiroid biyopsi, kan hücre analizi vb bilgisayar destekli tanı ve teşhise yönelik birçok Yapay Zeka uygulaması KFBIO firması tarafından geliştirilmiş veya geliştirilme aşamasındadır.

HASTABAŞI DİAGNOSTİK VE KAYIT SİSTEMLERİ

MESI mTABLET

Taşınabilir ve Kablosuz ECG elektrodları….

MESI mTABLET Diagnostik  ve Kayıt Sistemi ihtiyacınız olan tüm araç-gereç, yazılım ve uygulama ile birlikte hasta kayıt sistemini de beraberinde sunan entegre bir çözümdür. 

Üstelik wireless ECG elektrodlarıyla artık kablo kırılmalarına ve karmaşıklığa son….!!!!

mTABLET’inizi aşağıdaki fonksiyonları yerine getirmek üzere istediğiniz şekilde konfigüre edebilirsiniz :

  • 12-kanal EKG
  • Kan Basıncı
  • Pulse Oximetri
  • Spirometri
  • Toe-Brachial Index
  • Ankle-Brachial Index

MESI ABPI MD

Periferial Arter Hastalıklarının Tanısı Artık Çok Kolay !! 

  • Regule edilmiş şekilde 1 dakika içerisinde gerçekleşen manşon şişirme ve söndürme işlemi sayesinde “rest” süresine artık gerek yok….!!
  • Aynı anda 3 manşondan birden basınç ölçümü sayesinde insan hatalarına ve basınç  kaymalarına son…!!!

MESIresult SW

İstediğiniz her an en yüksek doğrulukla değerlendirmek sonuçlarınızı saklayın, çıktısını alın ve analiz edin….